PATSAN COLLECTİON

Minik Dünyaları Büyük Sevgiyle Donatıyoruz

Vizyon

Patsan Collection olarak, bebeklerin sağlıklı büyümelerine katkıda bulunan, ebeveynlerin güvenle tercih ettiği öncü bir marka olmayı vizyon ediniyoruz.

Misyon

Patsan Collection olarak misyonumuz, her aşamada bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişimlerini desteklemektir.

HAKKIMIZDA

Patsan Collection

Her Anı Özel Kılan Bebek Ürünleriyle, Bebeğinizin En Güzel Anılarını Bizimle Yaşayın.

Patsan Collection, bebeklerin dünyasına renk, konfor ve güven katmak amacıyla yola çıkmış bir tutkulu ekip tarafından kurulmuştur. Bebeklerin büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu kaliteli ürünleri, sevgiyle tasarlayarak ve üreterek ebeveynlerin ve bebeklerin hayatına anlam katmayı amaçlayan bir markayız.

Biz Patsan Collection olarak, bebeklerin mutluluğunu ve sağlığını her şeyin önünde tutuyoruz. Onların gelişim döneminde en iyi destekleri sunmayı ve ebeveynlerin güvenini kazanmayı misyon edindik. Bebek ürünlerimizi tasarlarken estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek, hem bebeklerin hem de ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.

Amacımız, her ayrıntıda kaliteye ve özenli işçiliğe verdiğimiz önemle, bebeklerin güvenliğini ve rahatlığını en üst seviyede tutmaktır. Modern tasarımlarımızı, güvenilir malzemelerle birleştirerek sadece bebeklerin değil, aynı zamanda ebeveynlerin de yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz.

Bizi Paylaşın
PATSAN COLLECTİON

KURULUŞUMUZDAN BU YANA

2010
KURULUŞUMUZ
2000
MUTLU MÜŞTERİ
702
ÇEŞİT ÜRÜN
2
OFİS
23
EKİP ÜYESİ
223
GÜNLÜK ORTALAMA SATIŞ

HABERLER